Vai nodrošināt dezinfekciju?

Telpu uzkopšana

Vizii nodrošina dezinfekcijas darbus , izmantojot efektīvus, pārbaudītus, kā arī cilvēkam drošus un videi nekaitīgus dezinfekcijas līdzekļus.

Mūsu komandai ir pieredze un prasmes nodrošināt dezinfekciju arī sarežģītos objektos un vietās ar pastiprinātu infekciju risku, kā arī gadījumos, kad identificēta inficēšanās ar Covid-19. Piemēram, mēs strādājām neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā, kur dezinficējām dienesta telpas un autotransportu. Koronavīrusa izraisītās Covid-19 pandēmijas laikā bijām vieni no pirmajiem, kas nodrošināja atbalstu iestādēm, organizācijām un speciālistiem ar pastiprinātu inficēšanās risku.

Strādājam atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 618: darbu veicēji ir speciāli apmācīti darbinieki, kas saņēmuši sertifikātus. Dezinficējam arī tirdzniecības telpas, preču noliktavas, sabiedrisko transportu un citus objektus. Dezinfekcijas pakalpojumu kvalitāti klienti pieprasa un novērtē.

Pakalpojumu vari pieteikt, aizpildot pieteikuma formu, un Vizii pārstāvis ar tevi operatīvi sazināsies, lai izstrādātu piemērotāko piedāvājumu.

Vai saņēmi atbildi uz savu jautājumu?

Pēc atbildes komentārs